| Vladex1 a întrebat:

Daca ati putea, ce sentiment ati inlatura de la oameni?
Eu FRICA

Răspuns Câştigător
| Deeutsaaa a răspuns:

Eu NESIMTIREA si RAUTATEA. si mai ales sentimentul de a face rau, de a face pe cineva sa sufere...

16 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Eu as inlatura de la oameni necredinta.

| Alphawolf a răspuns:

Nici unul. Daca as putea as reduce din intensitatea unor sentimente, da as reduce, dar de inlaturat de tot nu as inlatura nici unul.

| cristi202 a răspuns:

Nu se poate pe toate care sunt relehappy? Nu stiu care sa aleg dintre mindrie, invidie, rautate, ura, indiferenta sau nepasare.

| mihaibrasov a răspuns:

Si eu tot teama as elimina-o de tot. Daca nu am mai actiona din frica sau referitor la frica, lumea ar evolua mai usor si multe lucruri ar fi mai ok.

regis
| regis a răspuns:

Hmm, cred ca ura.
In niciun caz frica, am vazut un documentar despre cateva persoane care sufera de un sindrom foarte rar intalnit (nu am retinut numele), care nu le permite sa cunoasca acest sentiment. Nu ati vrea sa stiti la cate pericole se expun astfel de persoane in fiecare minut. De exemplu o femeie era cat pe ce sa se arunce dupa un obiect pe care il scapase, desi se afla la o inaltime considerabila.

| bamse a răspuns:

Pai tu ai dat cel mai bun raspuns cred. Oamenii urasc din frica, sunt de rai de frica, sunt lacomi de frica...chiar daca frici diferite.

Dar ca sa dau si eu un raspuns diferit de al tau, eu as inlatura invidia.

| Claudiu2011 a răspuns:

Eu as inlatura rautatea oamenilorhappy

| iYuuki a răspuns:

Eu ura si timiditatea

| elleme a răspuns:

Si eu la fel!

| Aegyo a răspuns:

Gelozia... Si ura.

| Raya_9247 a răspuns:

Eu as inlatura: rautatea, indiferenta si nepasarea happy

| Jhonny48 a răspuns:

Eu as inlatura sentimentu de dragoste laughing.

| le_6663 a răspuns:

Cele 7 pacate... care nu ar trebui sa existe la nici unul dintre noi

| nustiu_4390 a răspuns:

Rusinea!