| Dmesss a întrebat:

Daca se va tine un meci de fotbal intre F. C. Rai si F. C. Iad, cine credeti ca va castiga? Argumentati!

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Si uite cum are grija Incornoratul sa ne indrepte atentia spre lucruri ca acestea in ce priveste fotbalul intre rai si iad, ca nu cumva sa ne gindim serios la acest subiect, stiind ca una din ele va afecta pentru vesnicie intreaga noastra viata a sufletului!

23 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Care-s mai buni, vor castiga tongue..., "Binele învinge, întotdeauna, răul!" big grin

| JeSa a răspuns:

Adrian, atunci, ala nu mai e 'meci'! (numeste-l cum doresti tu! tongue'other')
Ema, exagerezi draga.

| EmaS a răspuns:

Biruinta este a Domnului! Satan a fost biruit la cruce.

| Vizitiul a răspuns:

F.C. Purgatoriu, pentru ca acolo se fac invartelile.

| Vizitiul a răspuns:

Wales -Asa vorbesti, de parca faci parte din echipa raiului.
Lora- Mai mult decat sigur, si singurul sigur. Sau te juxtapui si tu mie, sa fim doi? Poate iasa si al treilea.

| wales a răspuns:

Eu personal cred ca trebuie sa avem putin respect fata de Creator, si de imparatia Lui.

| ramona30 a răspuns:

Pai sa presupunem ca exista inchipuirile astea doua, si sa presupunem ca se ajunge acolo precum scrie in enormitatea aia numita biblie. Pai cam toti fotbalistii sunt cam petrecareti, preacurvitori, bautaori etc. E greu sa gasesti un fotbalist model crestin. Parerea mea este ca ar ajunge majoritatea in Iad. Concluzie: Iadul ar castiga detasat.

| MeScorpion a răspuns:

Daca joaca si dzeu F.C. Rai pentru ca dzeu l-a creat pe Lucifar, e mai batran decat el si tot odata mai intelept si bineinteles atotputernic.SAU s-ar putea sa dea creaturile din purgatoriu cu brichete dupa arbitru si sa castige iadul la masa verde. Acuma depinde de noroc.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Sponsorii laughing

| DorelSudoru a răspuns:

Al dracu intrebarelaughing

| carpediem a răspuns:

Nocturn? Sa castige ce? Prea mult fault dom'le.

| Kosuchin a răspuns:

Hai ma ca e prea de tot rolling on the floor...

Răspuns utilizator avertizat
| Dmesss explică:

Ziceti ca cei mai buni jucatori sunt in RAI, corect, dar arbitrii?

@maamulos nu asta e limita mea. Asta e nivelul la care poti tu sa discuti cu mine. Intelegi?

| Andrei7520152 a răspuns:

Umm...cred ca ai gresit categoria.

| Borgir a răspuns:

Personal cred ca ar iesi remiza ca sa mentinem echilibrul intre cele 2 parti.

| Borgir a răspuns:

Prsonal cred ca ar iesi remiza ca sa putem mentine echilibrul intre cele 2 parti

| solumaam a răspuns:

Nu ai spus cine sa fie arbitrii laughing
Vad ca continui sa i-ti etalezi limitele si poate la mintea ta te consideri interesant laughing voi continua sa afirm ca de cand ti-ai facut contul asta dupa ce ai mai fost scos de pe TPU cu alte conturi, postezi numai intrebari imbecile care te caracterizeaza laughing

| darrio2007 a răspuns:

Hai Oteluuu

Răspuns utilizator avertizat
| Monicaツ a răspuns:

F.C Rai pentru ca binele invinge mereu big grinhappy

| RockaruL a răspuns:

F.C. Rai va castiga pentru ca binele invinge raul...Deci probabil F.C. Rai are fotbalistii mai buni...

| CatalinaMarina a răspuns:

Arbitru.=]]