| SaveTheNature a întrebat:

De ce va este frica cel mai mult?(serpi, sobolani, inaltime, multime, intuneric, gandaci, caini, singuratate, distanta de casa,) sau altceva ce ar fi?

28 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

De pierderea celor dragi.

| ramona30 a răspuns:

Am o singura mare fobie. Curentul electric. Mi-e frica pana si de cablurile si firele de la tastatura sau mouse.

| NoChanceForUs a răspuns:

Țigani,țigani...țigani,fluturași,etc.

| Ecea a răspuns:

De mine insumi si de reactiile adverse.

| mgtow a răspuns:

De femeie. Imi da ambalajul jos si imi pierd valoarea, prefer sa raman in conditii, eu le doresc la fiecare ceea ce merita si sa fie tratati/e in mod egal chiar daca stim ca cine face rau, de rau are parte.

| SaveTheNature explică (pentru mgtow):

What?

| mgtow a răspuns (pentru SaveTheNature):

Glumeam oricum, mie mi-e frica de Dumnezeu.

| Shammal a răspuns:

Frica de a trai intr-o stare extatica - datorita careia inca ma mint si imi creez piedici in genul ca simti ceva care il poti face si iti face placere dar apar atatea ganduri care ma trag inapoi de la a face acel lucru incat nu-l mai fac

| KyraW a răspuns:

Am cele mai intereante frici:mi-e frica de liniste (in orice forma a ei), de sentimente si de paianjeni.

| DBlack a răspuns:

Singuratate, sobolani, broaste.

| Esperança a răspuns:

Nu pot sa zic ca mi-e frica doar ca am o senzatie neplacuta la intuneric si singuratate, iar de serpi si sobolani mi-e sila.

| BRG a răspuns:

De cîini, deoarece m au mușcat, și nu m ai vreau să fac antitetanos, deoarece am diabet, și doare rău injectia aia, să omoare toți cîinii fără stăpîn, că s a înmultit bucurestiul de ei.

| NuDauFunda a răspuns:

De mine insumi.

| soupflood123 a răspuns:

De singuratate

| YoYoLicious a răspuns:

De plictiseala si de singuratate

| Monicaツ a răspuns:

De Dumnezeu.

| alexralu34 a răspuns:

Inaltime,serpi,insecte in general, singuratate, inturneric pur si simplu sunt o fricoasa

| Fanatic a răspuns:

De mine cand sunt nervos.in rest de nimeni si nimic

| *Lyttle.me* a răspuns:

Hey there!
Mi-e frica la fel ca Woodenpints si KyraW de paianjeni :-s, spatii inchise gen :lift (sunt claustrofoba), sau cand ma tine ceva in suspans, mi-e frica de raspuns sau de ce va urma.
Ceaau!

| FredFlintstone a răspuns:

Inaltime :-s

| THCC a răspuns:

De viata.

| Céline7 a răspuns:

Mi-e frica de singuratatea sad

| iza03zu a răspuns:

De sobolani si gandaci!happy

| αʟεх a răspuns:

Sa fiu noaptea singura pe strada :-s

| andrei233332 a răspuns:

De singuratate si de inaltime ^^ eu nu suport sa fiu singur...si de inaltime e destul de normal sa imi fie frica

| Miki_2661 a răspuns:

De şerpi sad

| Amani a răspuns:

In primul rand de nu a fi iubita,schimbarea,dea nu ma paraseasca Dumnezeu,de agresivitate fizica,de intunericul in care-ti scalzi singuratatea,de inimi sfasiate,de nesiguranta si propria-mi timiditate,de oamenii reci, de uitare, de adevarul celorlalti, de a-mi arata sentimentele, de a o da in bara la muncawinking