| AvalohAlyn a întrebat:

E normal sa visezi mult in fiecare noapte? Eu am multe vise noaptea si majoritatea fara logica sau sunt ciudate.Am visat si ca am murit si nu am simtit nicio durer. eDaca ar fi asa si in realitate.Voi ati visat ca ati murit? Cum a fost? Aveti multe vise noaptea? Eu ma trezesc ziua si parca simt ca am fost in nenumarate aventuri.E normal sa visezi mult noaptea? Voi patiti?

Răspuns Câştigător
| udrescuf a răspuns:

Da este normal sa visezi iar acele vise care spui ca nu au logica sunt vise pe care le-ai uitat si iti mai aduci aminte putin din ele. Un om normal viseaza in medie cam 4-6 vise per noapte. Da si am visat cum am murit sa am simtit de parca as fi electrocutat.

1 răspuns:
| Freya1 a răspuns:

Normal nu visezi foarte mult noaptea asa ti se pare tie dar visul in realitate dureaza doar cateva minute din cate stiu.
Da am visat acum o saptamana ca am murit dar nu m-am vazut moarta sau sa imi vad inmormantarea cidoar ca imi parasesc trupul oarecum si m-am simtit relaxata nu ma mai durea nimic si parca am fost mai linistita ca niciodata.Nu stiu daca asa este in realitate dar asa a fost visul.
Iar aznoapte am visat ceva foarte ciudat care ma agitat dar am trecut peste...