| AvalohAlyn a întrebat:

Exista paranormal?
Eu zic ca da.
Voi?

14 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu știu.

| Mayhem666 a răspuns:

Nu zic nici da, dar nici nu. Zic doar ca eu nu cred in paranormal.

| SG1995 a răspuns:

Nu știu.

| Darkmagic a răspuns:

Vor exista intotdeauna inexplicalitati, paranormal, supranatural, etc, tot asa cum exista Wimps (incapabili) sa inteleaga W.I.M.Ps. chiar daca rup internetul. Tot "paranormale" raman pentru ei.
E un raspuns mai greu de "tradus" pentru TPU, dar daca nu-l intelegi, poti macar sa NU iti faci o "religie" din paranormal, si, sa-i sfatuiesti pe astia care tipa ca "nu exista paranormal" sa nu-si mai "consulte" Horoscopul zilnic. big grin
Sa imbratiseze astrologia NU este totusi o activitate dupa care sa urle: "Nu exista paranormal/supranatural!"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| Porcusorul a răspuns:

Exista doar situatii inexplicabile pe care unii oameni nu le trec prin filtrul ratiunii, ci prin ciurul imaginarului. Acele situatii sunt de multe ori ignorate de stiinta adevarata datorita explicatiilor rationale foarte simple care au dus la astfel de fenomene, dar sunt "studiate" - daca putem zice asta - de conspirationisti si de amatori cu pareri preconcepute care vad paranormalul la fiecare pas.

Nu exista paranormal, nici Dumnezeul imaginar.

| Elide a răspuns (pentru AppleFanBoy):

Dar Satan exista nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AppleFanBoy):

Zici că nu există paranormal dar tu ai o poză cu o pentagramă la profil.

| Elide a răspuns (pentru anonim_4396):

Da are o poza... posibil de închină lui Lucifer

Normal ca nu!

E un simbol, nimic altceva.

| Wheizii a răspuns:

Nu exista asa ceva, te invit sa iti dai seama singur si sa incerci o sedinta de spirtism, nu o sa se intample nimic.

| Alex2o17 a răspuns:

Da