| anonim_4396 a întrebat:

Intelegerea si neintelegerea exista, patrunsul si necuprinsul exista, vederea lucrurilor si luminarea trupului vine prin deschiderea celui de al 3-lea ochi, multi nu au intelegrea mea si nu inteleg intrebarile mele pentru ca nu au constiinta activa, prin deschiderea celui de al 3 - lea ochi inteleg lucrurile pe care voi nu le intelegeti si patrund in adâncurile gandiri, de asta multi care nu au cel de al 3- lea ochi deschis nu imi inteleg intrebarile, luminativa cu deschiderea celui de al 3- lea ochi si apoi recititi intrebarile mele si veti intelege ..eu am deschis cel de al 3-lea ochi si constiinta imi vorbeste despre necunoscut, nepatruns, bine si rau deosebirea lucrurilor. intelegerea si vederea clara a tuturor, care lucrati la desciderea celui de al 3-lea ochi si trezirea constiintei?

15 răspunsuri:
| AlxMro a răspuns:

Fara suparare... un om luminat nu se exprima cum o faci tu happy

| T0T a răspuns:

Da, ai dreptate, dacă fumăm ca tine niște plante avem cea mai mare șansă să ne deschidem "al 3-lea ochi".

| Doub a răspuns:

Sauuuu.
Poate nu îţi înţelegem întrebările pentru că scrii cam prost şi fără sens?thinking

| citrixma a răspuns (pentru Doub):

Ok nu ai posibilitatea de a corecta in gandirea ta erorile de scriere nu ai aceasta posibilitate de a analiza lucrul, daca ai fi capabil sa cunosti gândul celui de al 3 - lea ochi ti-ai tinea gura inchisa dar nu ai posibilitate sa intelegi erori procesare slaba

| Doub a răspuns (pentru citrixma):

Amin.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Explica'te si tu ce nu intelegem noi si ce intelegi tu, la ce te referi, ha?

| citrixma a răspuns (pentru anonim_4396):

Activeaza constiinta din tine si iti vine intelegerea si se deschide al 3 -lea ochi stiu ca nu esti ascultator si cum vrei sa intelegi daca nu asculti de cei din jurul tau?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am incercat, dar nu am reusit. Cred ca m-ar speria, asa ca prefer sa nu mai incerc. Dar felicitari daca ai reusit si ai resimtit efecte pozitive!

| citrixma a răspuns:

Exista al 3-lea ochi cu el intelegi lucrurile neintelese si se trezeste constiinta din tine... Sunt multi care stiu asta...

| citrixma a răspuns:

Când vei avea constiinta traza vei intelege a ta constiinta este in tine si e moarta, pentru tine binele si raul e tot una

| citrixma a răspuns:

Asta e parerea ta, nu vezi ca nu crezi nimic tu esti observator dar pe tine nu te observi, te intreb si eu ai suflet de ce nu iti vezi raul tau si il vezi al altcuiva oare esti prea orbit de intunecime vezi ca nu vezi bine si aparentele insala si nu judeca dupa infatisare bine ai face sa faci si sa judeci dupa fapte esti ca un fariseu care vede si judeca dupa infatisare oare nu crezi ca gresesti?

| Biggiesan a răspuns (pentru citrixma):

Ia cauta-te la oua, dupa ce inveti gramatica si vezi nu cumva ai doi ochi manjiti si acolo?

| citrixma a răspuns:

Ca sa nu fiti in eroare cititi despre (glanda pineala) fiecare om o are http://www.descopera.ro/......eilea-ochi

| citrixma a răspuns:

Tu vorbesti din nestiinta, nici nu mai vazut cum poti vorbi despre mine?