| anonim_4396 a întrebat:

Jacob kirkegaard analizeaza diferite cladiri si soluri stiintific si estetic.ce aud e vocea tacerii de la soren kierkegaard. e foarte aproape de sine, daca sinele ar fi un peisaj, cum o spune si el, deci din dragul stiintei voiam sa vi-l impartasesc
https://www.youtube.com/watch?v=io9M7-BepLk

16 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

love struck

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

Lets have a dinner!laughing
te enervezi vreodata cand toata lumea sta in bucatarie inclusiv unchiul super gay si nebun care iti alege mereu ce sa bei si iti vine sa te iei de par cu el si nu pleaca de acolo cand vrei tu sa iei niste vin sau uita sa inchida usa cand pleaca e banal dar e asa enervant nu pot sa ma concentrez la romana pentru ca trebuie sa facem o saptamana la mare:3 m-am gandit la toate hainele posibile ca pentru o luna pentru ca nu stiu ce haine va purta varul prerafaelit si nebun si e foarte greu sa ii faci fata *se imagineaza defiland in blugi taiati pe nisip si cautand carti si magazine vintage in roma*

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

:)) Eşti mare figură...

Da' ce, nu merge în fundul gol?
http://youtu.be/3GfKeUjOOs4

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

Mi-as arde pielea, genele si parul simtindu-ma ca jeanne d'arc dar totodata o fiinta extraordinara, luminoasa si exploratoare de tatuaje in timp ce ard, oh gloria de a arde in flacari ca un gato barbieri suta la suta, mi-as simti plamanii incinerati si stomacul disparand, 12 barbati scriind pe o stanca neagra cu creta alba, oh sange albastru niciodata nu ai avut principii, intotdeauna ai stat in vena lunii...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ciocolata jesus hahaha daalaughing)) pe mine la alban berg *lovesickness*
am nevoie de o cina* o serveste cu camembert, ciuperci si dulceata, se simte ca hannibal*
*pune mahler normal, se simte putin singur si psihopat*

| Trolli a răspuns (pentru anonim_4396):

Ciuperci si dulceata? Interesanta combinatie...;)))!
Si eu ma simt ca tine uneori. Repet: uneori! :))
http://www.youtube.com/watch?v=wLebVGLFVxk

| Trolli a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar daca nu suntem la rubrica dedicatii, iti dedic aceasta melodie http://www.youtube.com/watch?v=btPJPFnesV4&feature=kp
Ascult-o cand inveti, si nu trebuie sa te simti singur! :)

| anonim_4396 explică (pentru Trolli):

Am ochi de la mama:)) pentru o singura persoana totusi, imi pierd mintile aici, cel putin am o scuza pentru a nu supravietui prin iesiri flamande, sa nu fac baie si sa nu plang, sa nu merg la cofetarie dimineata ca sa vad un tip venind la mine care : O
https://www.youtube.com/watch?v=PR3LpBYFYy4

| Trolli a răspuns (pentru anonim_4396):

Te inteleg perfect...Dar eu as as merge la cofetarie numai pentru un baiat (care nu vine la mine, nu stiu de ce dar cred ca ma evita, poate ca am eu ceva...haha). Pentru el as face si diabet, atatea prajituri as manca zi de zi.
http://www.youtube.com/watch?v=74k2aP0p2ic

| anonim_4396 explică (pentru Trolli):

Deocamdata ma multumesc cu ceaiul de lamaie si prajitura pe care o las intentionat si te inteleg as vrea sa avem un buton pentru cine sa ne serveasca
oh nu imi plac sfarsiturile triste*isi imagineaza cum sta in ploaie pentru totdeauna cu trolli asteptandu-l*

| Trolli a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e trist, imi place ploaia, ploaia de vara si vantul. M-as simti in elementul meu. As uita si pe cine astept...hee hee *se intreaba: care Ville Valo? *

| anonim_4396 explică (pentru Trolli):

Normal *il tine intre picioare pe lana del rey*

| Trolli a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe Lana? Ce dragut...She is Dancing in the dark.
http://www.youtube.com/watch?v=24vO7IzLkPQ

| anonim_4396 explică (pentru Trolli):

Strawberries, cherries and an angel's kiss in spring
celestial: )

| Trolli a răspuns (pentru anonim_4396):

Yes! beautiful happy