| MâţaD a întrebat:

Lectura si calculatorul sunt intr-o continua competitie.Care credeti ca este castigatorul si de ce? Stiu ca nu este o intrebare prea "filozofica", asta pentru ca nici eu nu sunthappy.

7 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Daca intru si eu in competitie te anunt cine-i cistigaretul.E la vederea oricarui tolomac ca lectura nu mai este la moda.In mod ciudat lumea a cautat confortul ceea ce o va face sa plateasca cu regresul intelectual.

| Necrophagist a răspuns:

Nu conteaza care, conteaza ca tu sa iesi castigat.Cartile te aleg pe tine fie pe net fie printr-un anticariat.
Pe mine m-au ales de ales saptamana trecuta, luasem ceva manuale de pe timpul socialismului si am facut molii/muste sau ce naiba sunt astea care zboara in jurul meu in toata casa

| Shammal a răspuns:

Eu nu le vad in competitie, sunt destul de complementare uitete ce lectura se face pe TPU laughing; eu am gasit multe informatii interesante pe net pe care le-am citit, auzit, vazut care nu le-as fi putut gasi altfel; sa dau un castigator ambele big grin; nu esti? mie mi se pare tare filosofic MâţaCuPatine big grin

| MâţaD explică:

Mda...visez eu sa scriu o cartelaughing)

| MâţaD explică:

Mersi pentru sustinere... speranta moare ultima. oricum, faza cea mai tare e ca sunt la profil mate-info si vreau sa scriu o cartelaughing

| Азбука a răspuns:

Cand ai citit ultima data o carte?

| MâţaD explică (pentru Азбука):

Daca mie mi se adreseaza intrebarea, chiar acum citesc una.de ce?