| IcsD a întrebat:

Nu exista Fericire! Exista doar Clipe bune pe care tu trebuie sa le intensifici si sa te bucuri de ele.

Ce parere aveti? Sunteti de acord? Ati simtit vreodata asta?

13 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Pai, in fond, cam aia e fericirea, ceea ce ai descris tu acolo.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Doar pentru că fericirea este efemeră, nu înseamnă că nu există.

| NickiMinaj a răspuns:

Da. fericire= clipe bune.

| EuSiCuMine a răspuns:

Fericirea si clipele bune sunt la fel. Cand traiesti clipe frumoasa le faci cu bucurie, cu fericirelove struck. Fara aceste doua nu ai simti ceva atat de placut love struck

| VacutzaRoscata a răspuns:

Clipe bune pe care tu trebuie sa le intensifici si sa te bucuri de ele=fericirea straight face

| IcsD explică:

Eu asa cred! Fericireaa.
De ce nu sunt mereu fericita? Sunt plictisita, iub nu e lng mine. parintii

Sunt doar clipeele in care am ce vreau si atunci sunt fericitiaa.

| IcsD explică:

@Kronstadt : Citatul asta nu l`am spus eu. Vroiam sa stiu parerea si ce credeti despre astawinking

Răspuns utilizator avertizat
| darienicoleta a răspuns:

Da am simtit cand am luat o nota mare in teza la care nu ma asteptam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce trebuie sa intensific? Bai, ai tu oare habar ce mama dracu' este FERICIREA?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spui ca nu exista fericire pentru ca nu ai simtit-o niciodata. Daca ai fi simtit-o nu ai mai fi spus asta niciodata.Sunt sigur de asta.

| LostInMyDreams a răspuns:

Buna Ioana! Sunt de acord cu tine... poate se multe ori exista clipe bune dar noi nu stim sa profitam de ele.

| pisyboom a răspuns:

Am 11 si iti dau dreptate sincera sa fiu cateodata simt si eu asta