| SebyPasha a întrebat:

Salut prieteni spuneti-mi si mie de unde pot downloada sunetele alea pentru messenger gen."ti cauta cineva " o intrat unu " etc...big grin multumesc

Răspuns Câştigător
| JeSa a răspuns:

Dragă anonim, dar dacă băiatul e cum tu l-ai numit, atunci tu cel care nu ai făcut altceva decăt să-l jigneşti, cum te poţi numi?
SebyPasha,
Doresc să îţi aduc la cunoştinţă că o astfel de întrebare se poate formula (pe viitor) la altă categorie, şi anume la categoria ''Tehnologie''; nicidecum la '' Stiinta si Filosofie''.
Şi, ca să mă încadrez şi cu întrebarea ta, dându-ţi un răspuns, mă rezum cu un link; poftim: http://www.timp-liber.net/sunete-pentru-messenger.html
Madalina dragă,
Apreciez că i-ai sărit în ajutor, însă acel ''cerut'' de fundă, strică tot. Te rog să mă scuzi şi să nu te superi (nu doresc asta!), dar nu este frumos să ''impunem'' cuiva de a ne oferi ceva, căci cu toţii contribuim la acest site, şi ce e de apreciat trebuie luat în calcul, totodată, şi de răsplătit prin acea ''fundă''. După mine, se subînţelegea ca primul răspuns primit - corect - să fie răsplătit.
Cam asta e tot, vă mulţumesc pentru înţelegere!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dai seama cat de prost esti ca nu esti instare sa cauti pe net.

| Madalina_5058 a răspuns:

Http://www.ymlover.com/......lt-sounds/ si dai click pe yahoo messenger 8 deafult sounds Fundita?;;)