| Pantera2012 a întrebat:

deci daca 11:11 GMT e in Statele Unite Ale Americii pe 21 Decembrie 2012 cand e Sfarsitul Lumii deci in Romania vine Sfarsitu Lumii la ora 12:11 Ziua nu e corect?

6 răspunsuri:
| GenetiX a răspuns:

Da, si daca mai pui taxele vamale mai bine ramane acolo

| VadTot a răspuns:

Scuza ma dar are viza pentru Romania Sfarsitul lumii?laughing)daca vine din america ii trebuie viza da?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai, că dacă era 12:21 mai ziceam şi eu laughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau s-o urmez pe Ema asa ca-ti raspund la intrebare cu un : pocaieste-te! big grin

| zRainbowx3 a răspuns:

rolling on the floor, bai fratilor, ma innebuniti cu "sfarsitul lumii 2012".
P.S : nu vine mai, e doar un zvon pentru a sperie lumea ca de exemplu in :
11/11/2011 ora : 11:11. Gosh o.O

| EllaDeny a răspuns:

Ce intrebare! Voi sunteti idioti? Nu exista niciun sfarsit al lumii si apropo, am fost in Mexic si acolo i-am intrebat pe mayasi de chestia asta si au spus ca in 2012 nu va fi nicun sfarsit al lumii ci doar se va schimba lumea!