| SmileAgain a întrebat:

Voi credeti ca pe 21 decembrie 2012 sfarsitul lumii? Eu nu. Pentru ca pe 22 decembrie e ziua mea rolling on the floor. Ar fi nasol sa-mi fie ziua dupa ``sfarsitu` lumii ``. straight face

Răspuns Câştigător
| AnKa76 a răspuns:

Nu prea cred.Adica cine spune? Si pentru ce? Ar trebui sa petrecem fiecare zi cum ar fi ultima... Da, bine, dar nu ar trebui sa stimbig grin. Bucura-te de viata, pana nu vine sfarsitul sadlaughing

3 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu cred in prostiile astea, sunt doar baliverne si doar Dumnezeu stie cand va veni sfarsitul lumii

| PedoBarbie a răspuns:

E impropiu zis că vine Apocalipsa doar pentru că toţi se i-au după acel calendar mayaş.
Pe curând!

| lavi50 a răspuns:

Nu nu este nu te lua dupa lume pentru ca nu este adevarat