| naviDIabLO a întrebat:

Ce credeti, in decembrie 2012 vine sau nu vine sfarsitul lumii?

9 răspunsuri:
| ᵖᵘᶠᶠʸˡᶤᶜᶤᵒᵘˢˢ☠ a răspuns:

În 2006 a venit sfârşitul lumii? Sau acum câteva luni? Nu. De ce-ar veni în 2012? De dragul televiziunii şi mondenităţilor, nu cred. Fii liniştit, mai ai mulţi ani în faţă. happy

| SloOpY a răspuns:

Sfarsitul lumii vine cand vrea Dumnezeu

| PiTiK_6085 a răspuns:

Eii vine naiba.Nu vine sfasitul lumi asa au sps la tv, ca cica vine pe 21 mai sau octombrie.De cand tot vine sfarsitul m-am saturat eulaughing

| fLrYdzstr a răspuns:

Ceva sigur va fi nimeni nu stie, dar sunt sigur ca nu in ROMANIA.winking

| lumy5 a răspuns:

De cate ori s-a spus pana acum ca vine sfarsitul lumii?! A venit?! asa va veni si in dec 2012tongue

| iuliana06 a răspuns:

Nu!
Asta e doar un mit ca toate celelalte!
Numai Dumnezeu poate stii astahappy

| ramonikame a răspuns:

Isaac Newton a prevazut sfarsitul lumii pentru anul 2060. el a ajuns la aceasta concluzie prin interpretarea scrierilor biblice. Mayasii au prevazut pentru 2012, cat despre profetiile lui nostradamus am gasit pe net ba in 2012, ba in 3797, ba in 2436. la acestea sa adaugam sutele de profetii legate de sfarsitul lumii care nu s-au adeverit si rezulta ca probabil nimeni nu stie cu exactitate cand va fi aceasta zi. si ca sa iti raspund la intrebare, eu cred ca sfarsitul lumii nu va fi in 2012 si considerat ca s-a creat prea mult isterie in jurul datei de 21 dec 2012. am citit un articol in care se spunea ca in 2012 vor fi sinucideri in masa de frica venirii sf lumii. daca privim inapoi au mai fost momente din astea si in trecut si nu s-au adeverit. sfarsitul lumii va veni la un moment dat, insa nu cred ca in 2012. u ce crezi?

| StoOcKeD a răspuns:

Sta linistit in Romania nu vine sfarsitul lumii "suntem cu 50 de ani in urma"
Acum sa fim seriosi nu cred ca ar trebui sa ne temem de asta e o mare prostie...

| EvilPandaLovesPunk a răspuns:

Mi se pare o prostie...blushing sincer acum:-s nu cred ca murim toti ce dracustraight face fundita?laughing)