| ali17 a întrebat:

sti cum pot salva ce am facut pe windows movie maker sal salvez in videoclip? pls dau funda+Vot

3 răspunsuri:
| diminutiv a răspuns:

Deschide proiectul salvat si du-te la pasul 3 - Save to My Computer. Si de acolo te descurci matale.

| killforfun19 a răspuns:

A dai sus la file apoi save si iti arata in ce forma vrei sal salvezi alegi u de acolo ce vrei sa fie dai unde vrei sal salvezi si atat!

| HipHop4Life a răspuns:

Salvezi proiectul asa cum este el->dai dublu-click pe proiect->File->Save Movie Marker->My Computer->alegi calea unde sa se salveze->Next->Next->Finish.