| SaveTheNature a întrebat:

Va place sportul, sau va place lenea?

Răspuns Câştigător
| Userrr a răspuns:

Prefer sportul

15 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Niciuna dintre optiuni.Imi place sa vegetez fara nici un sens.Se pune?

| SaveTheNature explică (pentru harciog):

Se pune,Dar nu pentru generatia noastra,mai avem de asteptat putin pana cand noi maimutele o sa ajungem atat de evoluati incat mancarea o sa ne ajunga direct in gura fara sa ne miscam din pat,casa o sa se construiasca singura, Iar noi o sa stam comozi in pat, cu cine stie ce noi descoperiri.Suna bine?smugsmug

| harciog a răspuns (pentru SaveTheNature):

Mi-ar place mie dar,din pacate,avem toti, sau ar trebui sa avem, o goarna care da desteptarea inauntrul nostru si atunci lasi orice tip de vegetatie indiferent daca sportiva in fata televizorului sau nu si o tai de nebun pentru ca nu te lasa singele obisnuit sa se "miste".

| FucktheSystem a răspuns:

Am făcut ceva timp sport de performanță dar am făcut-o doar din plăcere, în schimb când ceva nu-mi place dar trebuie să fac acel ceva intervine lenea.
Nu-mi place lenea dar apare, totuși din punct de vedere fizic leneșă nu-s nici pe departe.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Eu fac munca de teren in proportie de 70%, asa ca, volens nolens, ma misc destul in timpul unei zile.

| mgtow a răspuns:

Sportul gen: Formula 1 sau WRC (world rally championship) sunt categorizate sporturi automovilistice. Tu esti barbat sau femeie?, ca nu-mi dau seama cine esti din poza.

| SaveTheNature explică (pentru mgtow):

Barbat.

| harciog a răspuns (pentru mgtow):

Ce importanta are cind face slalom ca la formula 1 printre conturi?

| mgtow a răspuns (pentru harciog):

Acolo e alta treaba pe langa faptul ca ii se misca capu' pilotului de ii vine acru pierde in jur de 15 kg in fiecare cursa, noroc ca au furtunasul de bautura racoritoare altfel toti faceau cate un incident acolo.

| harciog a răspuns (pentru mgtow):

Experientele alea nu le-am avut.Nu pot sa vorbesc decit dupa experientele traite.

| devil1995 a răspuns:

Sincer sa fiu imi plac amandoua desi daca lenevesc ma plictisescwinking

| William a răspuns:

Cate putin din amandoua.

| OrdinaryGirld a răspuns:

Cate putin din amandouahee hee

| alledawn a răspuns:

Cam amandoua rolling on the floor depinde ce dispozitie am straight face on ziua aia

| Geo2001 a răspuns:

Putin din amandoua,,,,