| Muppet a întrebat:

Ziceti-mi si mie documentare despre World Trade Center (atacul turnurilor gemene mai exact), sau alte materiale despre acea miscare terorista. Credeti ca a fost aranjata?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Coconutz a răspuns (pentru lolosaurus):

Presupun ca singura dovada care tear multumi ar fi Bush sa vina sa zica " Da am doborat noi turnurile "
Serios acum chiar ai nevoie de mine sa iti dau o duzina de documentare care explica structura cladirii, declaratii de la ingineri, cum norad a stat degeaba si cum frumoasa cladirea 7 sa damarat fara nici un impact asupra ei.

Răspuns utilizator avertizat
| Coconutz a răspuns (pentru lolosaurus):

Am inteles acum.
Nu iti place raspunsul asa ca critici persoana.
http://bumpybrains.com/comics/images/closed_minded_comic.jpg
La revedere.

Răspuns utilizator avertizat
| Broadband a răspuns:

Youtube gasesti o gramada