| WeAreSmart a întrebat:

Ajutor! sad Am o problema foarte mare sad
Nu de mult am vrut sa deschid un document prin Microsoft Word si apoi toate programele, absolut toate si iconitele de pe masa de lucru si cele din meniul Start, toate se deschid prin Word si iconitele s-au schimbat, acum in loc de pictograma obisnuita arata pictograma documentelor Word. Va rog sa-mi spuneti ce sa fac nimic nu pot deschide sad toate programele chiar si My computer acum incearca sa se deschida prin Word.
Va rog! Ajutor!

Răspuns Câştigător
| MysteryMen a răspuns:

Dai click dreapta pe ele> dai open With... si alegi la fiecare program cu ce sa se deschida. Si vezi ca este o casuta pe care o bifezi sa se deschida intotdeauna cu programul selectat de tine

| WeAreSmart explică (pentru MysteryMen):

URA! am dat System Restore Windows 7 si problema s-a rezolvat

| MysteryMen a răspuns (pentru WeAreSmart):

Sau da daca ai un backup la windows cum ai tu potihappy