| cristianfasola a întrebat:

Va ro sa ma ajutati..am vrut sa deschid un program si am dat si am schimbat la toate programele sa deschida cu Microsoft office si nu se mai deschide nimic.ce pot sa fac ca sa reglez inapoi cum erau programele sa porneasca normal

6 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Functie de sistemul pe care-l ai (xp sau 7), te duci in system restore si restaurezi sistemul la o data anterioara (ultima pe care ti-o arata).

| cristianfasola explică (pentru horia2012):

Dar unde e system restore?

| cristianfasola explică (pentru horia2012):

Hai ca l-am gasit, dar imi da sas restartez pc si cand il restartez inainte sa se deschida imi da sa caute imaginea servarelor.ii dau sa caute dar imi da eroare, unde pot sa dau?

| cristianfasola explică (pentru horia2012):

Ma dar cand ii dau sa-l deschida imi da eroare...dc?

| horia2012 a răspuns (pentru cristianfasola):

Ce imagine la servere? Acolo la system restore trebuia sa alegi o data in care scrie ceva de genu "before install... sau before uninstall...
Du-te aici pentru W7 si fa "undo" restore point (revii la situatia ta inainte de face restore point-situatia de la care ai plecat initial):
http://windows.microsoft.com/......em-restore

| cristianfasola explică (pentru horia2012):

Ok,am dat sa-l deschid, dar imi da sa aleg un program cu care sa-l deschid...asta-i problema ca nu mi-l deschide