| Valentin_Flavius_1993 a întrebat:

Ajutor! Ma joc CS-GO si League Of Legends. Dar de la o vreme au inceput ambele dupa 5-10 minute de joc sa (la cs-go eroare ca nu mai merge netu, si la LoL imi da reconect) imi dea disconnect la joc... Si nu stiu ce sa fac am reinstalat W8.1 si am mai si reinstalat jocurile... HELP FUNDA

2 răspunsuri:
| Robert_Emanuel_Nagy_1998 a răspuns:

Cel mai probabil ai de la cablu, daca nu se aprind nici luminitele de la locul unde introduci cablul de la internet sigur ai de la el. Dar daca nu atunci ai de la Windows si ati recomand sa al reinstalezi din sistem, o sa pierzi doar aplicatile pe care le poti reinstala dupa. Mult Succes!

| Valentin_Flavius_1993 explică (pentru Robert_Emanuel_Nagy_1998):

Am reinstalat windowosu si tot asa face... netul mie imi merge cand imi zice "reconnect" pentru ca vb pe skype si nu se intrerupe