| Imstrong a întrebat:

AJUTORRR!
Vă rog nu ignorați

Mi-am luat un router wi-fi nu de mult și mi l-am luat ca să prind net pe telefon nu de alta.
Eu am cablu de la rds pe calculator si nu am nevoie si de wi-fi.
Mie mi-l trebuie doar pentru telefon, atattt!
Cum îl instalez?
Habar n-am.
Wi-fi-ul are în pachet un cablu pe care îl bag în priză cred și mai are ceva.
Și aș dori să-i pun și parolă.
Cum fac ca să meargă? nu am mai avut așa ceva.
AJUTORR DAU FUNDA ȘI VOT PROMIT.
E URGENTTT

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai un manual de instructiuni acolo urmezi pasii de instalare pentru ca scrie si in romana

| andutzu2000 a răspuns:

Pai eu cred ca ai in pachet si un CD cu instructiuni de instalare. Daca nu ai, vezi tutoriale pe youtube.winking

| Gabriela99 a răspuns:

Are o carte tehnica si iti apare un ip gen 100.22.14.1 il introduci in explorer apoi dai la security si dai enable apoi trebuie sa pui username si password din contractul rds. Si pui un nume la router si password si dai enter si gata.