| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca se lanseaza ps4 4k nume de cod ps4 neo.

Cica ruleaza jocuri in 4k laughing))

Eu momentan am un ps4 si ma gandesc sa il vand si sa mai pun ceva bani pentru ps4 4k dar nu stiu sigur daca chiar ruleaza in 4k cu specificatiile pe care le are.

Totusi am doar un tv full hd si nu il schimb.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Merita sa achizitionezi doar daca ai vederea perfecta, sub 0, 25 dioptrii.
In caz contrar nu vezi diferenta, doar la pret.
big grin

| OnuOnulică a răspuns:

Da, merită să îl achiziționezi.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu e cam scump?

| MarcoMC123 a răspuns:

Da ba stii ca pentru jocuri 4k iti trebuie televizor 4k? Nu are rost sa iti iei ps4 neo daca nu ai tv 4k

| anonim_4396 explică (pentru MarcoMC123):

Jocurile vor rula la detalii low in 4 k si la ultra in full hd.

Raman in full hd.