| RebecaManea a întrebat:

Am auzit că se şterge fb.ul definitiv.e adevărat? :I

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Vrajeala.Nu se inchide.Sunt prea multi bani la mijloc.

9 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Ai auzit greşit. E complet fals din fericire!

| Frank51 a răspuns (pentru Anonimuserr):

Din pacate...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da,sigur, se va inchide site ul care scoate profituri de miliarde de $

| dragosbogdan001 a răspuns:

Desigur ca da. Iar eu sunt neurochirurg. Serios, de ce nu ma crezi?

| Picipuu a răspuns:

Da' eu nu vreau sa vorbim phbbbbt

| Brainyyuck a răspuns:

Da

| Agapi a răspuns:

Daca fb inseamna facebook atunci nu este adevarat pentru ca sunt multi oameni care inca mai au cont si sunt si mai multi care isi doresc sa isi faca.

| Marius_Robert_2001 a răspuns:

Nu. De ce ar face asta?

Daca te te referi prin faptul ca acum nubiti mai merge facebooku' e din cauza ca ii fac update baga butonul ala de dislike si alte chestii...nu sterge nimeni nimic stsi calma laughing)

| Duta_Iulian_1982 a răspuns:

Da!