| albastrica009 a întrebat:

Am cablu hdmi la tv si dvi la pc. Sunetul, cand vad un film merge doar daca il setez de la pc. Cum fac sa modific sunetul de la telecomanda?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este suficient de clar?laughing nu se prea poate. posibil sa reglezi direct din telecomanda, ci doar din pc, la mine nu este asa, ii dau maxim la laptop, iar apoi reglez cat vreau la plasma, diferente de la plasma la alta.

| albastrica009 explică (pentru anonim_4396):

Dai raspunsuri ca sa te afli in treaba? am vazut si eu ca nu se poate, intrebam daca exista o metoda ca sa fac telecomanda sa mearga.si tu vii sa-mi spui de plasma ta ca nu stiu ce face si pe mine ma doare in c.ur. taci daca n-ai ce face.

| anonim_4396 a răspuns (pentru albastrica009):

Ti-am raspuns scurt si la obiect, crezi ca sunt in domeniul IT degeaba? Nu dau raspunsuri ca sa ma aflu in treaba, dar nu iti este suficient de clar ca nu se prea poate, daca unii nu inteleg niste lucruri si pun o intrebare eu le raspund cu adevarul.