| c0bra1337 a întrebat:

Am dat generare de bani pe youtube, adica am activat, si la toate videourile pe care le am imi arata semnul $ cu verde. Dar nu merge sa asociez contul cu AdSense sa imi arate cati bani am facut. Cand intru. la AdSense sa imi asociez contul imi da eroare cu : If you want to monetize YouTube video content, please apply through YouTube directly., imi zice ca merge sa fac direct din youtube dar cum? cand intru pe yt la bani, imi zice ca trebuie sa asociez adsense

1 răspuns:
| suntroman a răspuns:

Trebuie sa-ti dea un mesaj pe mail de asociere apoi trebuie sa introduci un card nu pot-i produce bani pana nu ai un card i-n care sa se du-ca bani