| BigKing a întrebat:

Am descarcat un joc(stu nu trebuia sa fac asta ) si am luat un virus. am avast si nu stiu de ce avast-ul nu sterge virusul cica il gaseste in svchost.exe si din cate am inteles este ceva important pentru windows... eu mereu cumpar jocurile dar data asta am gresit. Cum scap de virus?

Răspuns Câştigător
| Alfred0703 a răspuns:

Du-te de aici cu avastul tau, nu e bun de nimic. Daca ai windows 7 descarca Microsoft Security Essentials. Daca ai alt windows ca xp sau vista re-instaleaza-l.

1 răspuns:
| miTzuliK93 a răspuns:

O scanare full cu MalwareBytes, CCleaner si TuneUpUtilities. Sterge tot ce gasesti, la toate 3.