| anonim_4396 a întrebat:

Am fost nevoita sa reinstalez windows-ul (nu l-am reinstalat eu ca altcineva) si cand a introdus cd-ul i-a aparut ca nu mai sunt partitii, ci doar una singura, si aia fiind goala (am avut 3 partitii si pe fiecare am avut pus ceva). S-a formatat totul si am ramas cu nimic...Intrebarea este : se mai poate recupera cumva ceva din ce am avut inainte de reinstalare?

8 răspunsuri:
| alex2009 a răspuns:

Nu mai poti recupera nimic daca l-ai reinstalat

| ionut1980 a răspuns:

Nu se mai poate recupera nimic dupa formatare.

| Myr3ll1994 a răspuns:

Nu mai poti recupera nimic este imposibil

| kukubau a răspuns:

Se poate dar partial si foarte greu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti recupera ce aveai. la firmele specializate.sau in regie...intra pe www.regielive.ro si vezi pe acolo, sunt multi care recupereaza

www.mirceabondar.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se poate recupera doar ce nu sa suprascris la instalarea windowsului, poti folosi un soft de la O&o

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se pot recupera doar datele care nu s-au suprascris la instalarea windowsului, poti folosi un soft de la o&o

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se poate dar e destu; de complicat