| MCRgurl a întrebat:

Am intrat pe spectrul realitatii si mi-a spus ca "vizioanarea acestui site poate dauna computerului dumneavoastra"si am incercat si pe opera si pe google chrome si cu internet explorer.ce naiba sa fac in cazul asta?

4 răspunsuri:
| RoseOfTheFire a răspuns:

Nu schimba nimic nu mai e nimic de facut am vorbit cu admin-ul pe mess si mi-a zis ca site-ul e mort nu stiu ce s-a intamplat incearca si el sa afle oricum e nasol ca aveam ceva povesti pe el dar asta e sad

| MCRgurl explică (pentru RoseOfTheFire):

Ce naspa...chiar imi placea sa citesc povesti acolo, dar am alt site asemanator, numai ca e in engleza.se numeste Scary For Kids

| RoseOfTheFire a răspuns (pentru MCRgurl):

Da frate e naspa si nici macar nu am apucat sa imi salvez povestile mele

| MihaiTT a răspuns:

Schimba-ti DNS la setari in router sau daca esti pe direct in calc, pune-le pe cele de la google 8.8.8.8 si 4.4.4.4 iar daca iti da warning si asa atunci inseamna ca site-ul e compromis