| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey cand am vrut sa intru acum pe site-ul spectrul realitatii sa imi verific povestile scria ceva in genul "acest site poate dauna computerului dumneavoastra" si faza e ca pana acum nu mai scria asa din ce cauza sa fie?

22 răspunsuri:
| DarkBlood32 a răspuns:

A intrat un boschet si la umplut de virusi.

| RoseOfTheFire explică (pentru DarkBlood32):

Eu cred ca ai intrat tu si ai iesit cam sifonat la ce raspuns ai dat dudewinking

| DarkBlood32 a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Sunt fata.
Mereu se gaseste cate unul/una sa comenteze la raspunsul meu... sad

| RoseOfTheFire explică (pentru DarkBlood32):

Nu ma intereseaza ce esti daca nu sti sa dai un raspuns concret nu mai da simpluwinking

| Anonima264 a răspuns:

Habar nu am!
Si mie imi scrie la fel!
Decat o fereastra imi merge si in rest imi zice ce ti-a zis si tie!

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Ce dracu sunteti asa bai qwe site-ul asta s`a inchis, pentru ca adminii cei vechi nu mai intrau pe pagina si nu stiu ce corporatie de pe internet le-au sters site-ul, am vorbit cu adminul principal care intra mereu si mi-a sps ca pe moment era blocat pentru vizitatori si dupa aceea a fost sters de totwinking

| RoseOfTheFire explică (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

Da si eu am vorbit cu admin-ul si la fel mi-a zis oricum asta e.

| CorinaaM a răspuns:

Nu e de la Chrome. Si mie imi zice acelasi lucru si eu nu am Chrome ^_^

| Svart a răspuns:

Off..nu stiu :'(... Si mie imi place mult mult mult de toot acel site big grin.

| IzolatieFonica a răspuns:

E de la Chrome.Incearca cu explorere si vezi daca poti intra.Ca sa mearga cromul dai enter anyway si incearca sa ii faci un update la chrome.Acum parca e la versiunea 18 sau 19. daca nu merge inseamna ca site-ul respectiv ori are un virus(foarte putin probabil) sau are certificatele expirate sau nerecunoscute de Chrome.

| OannaAnna a răspuns (pentru IzolatieFonica):

Si mie mi se intampla si am incercat si cu internet explore simozila si zice ca ii virusat

| MaRiOoO a răspuns:

E din cauza la site a intratu un hacker
adica creator siteului si mi-a zis ca siteul e plin de virusi si pentru o perioada este inchis

| RoseOfTheFire explică (pentru MaRiOoO):

Ok sper sa se deschida curand

| MaRiOoO a răspuns:

Flory daca vrei sa stii a aparut blog spectrul realitati sunt cateva povesti daca vrei intra pe el

| MaRiOoO a răspuns:

Sper ca imi dai funda
big grin

| Nuamchefazi12 a răspuns:

Nush...si mie mi-a scris acelasi lucru sadcrying... Poate site-ul este de vina

| IzolatieFonica a răspuns (pentru Nuamchefazi12):

Chrome is cam pierde certificatele si face dintr-un site bun un site pe care doar el in vede ce fiind de nerecunoscut.Incercati opera.Mult mai inteligent ca browser si nici nu va fura nimeni history sa vada pe unde ati navigat.

| Krogan a răspuns:

Spectrul realitatii s-a mutat anuntati pe toata lumea! El a fost cumparat de K1ngSuMMer si mutat pe alt domeniu! http://gamingshield.com

| AdrianaMS a răspuns:

Nu stiu :-? Dar daca vrei sa citesti povesti tari horror am gasit o pagina tot spectrul realitatii pe fb.
http://www.facebook.com/SpectrulRealitatii

| Fetele_Noi_1994 a răspuns:

Site-ul a fost compromis probabil de un hacker scrie acolo si de aceea se poate virusa calculatorul...nici mie nu imi merge sad