| gd001 a întrebat:

Am inversat cartusurile la imprimanta, cel negru l-am introdus in locul celui color si evident ca a intrat mai greu dar am forțat, iar acum nu stiu cum sa il scot, tot trag de el si nu iese. Heeeelp. Imprimanta: HP F2100

2 răspunsuri:
| syriaHotelsWithPool a răspuns:

Il scoti cum l-ai pus, cu forta.
Pe viitor gandeste de 2 ori inainte sa fortezi lucruri in slotul gresit. laughing

| gd001 explică (pentru syriaHotelsWithPool):

Am reusit intr.un final? mai arata si pictograma cum sa le bagi, doar ca imi dadea eroare in pc cum ca nu ar fi corect instalate. Ieeei. Mersii oricum