| alexandrumm17 a întrebat:

Am lasat telefonul (cu android ) unui baiat si el vrand sa il deschida a bagat de mai multe ori modelul si mi l-a blocat. acum imi cere contul google pe care nu il mai stiu. ce pot sa fac?

4 răspunsuri:
| Adrian_Constantin_Mocanu_1988 a răspuns:

Pai fi atent...prima oara ce telefon ai? dupa aceea te duci frumos pe site u http://www.hard-reset.com/ iti cauti modelu de telefon si faci pasii de acolo.in general daca ai cu android este volum+ +butonu de power.bafta

| Vlad_De_1998 a răspuns:

Fa-ti alt cont google!

| alexandrumm17 explică (pentru Vlad_De_1998):

Nu merge... la android dupa ce bagi de mai multe ori modelul se blocheaza si cere contul google de pe telefon crying

| alexandrumm17 explică:

Dau funda pentru cel care ma ajuta