| RauL8229 a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent va rog.

Am doua controllere de Xbox One, si ambele sunt putin stricate. Sunt inca in garantie dar nu mii le schimba pentru ca zice ca eu le-am stricat desi nu e asa.
Una din ele face ca jucatorul sa mearga singur in sus (la fifa) fara sa fac eu cu joystick-u.
Cealalta nu mai merge bine joystick-u, daca dau in jos nu merge direct, sau cand il misc pusca ciudat. Si butonul LT nu mai merge apasat, e blocat sus.

Acum intrebarea ii, este cineva care stie sa repare? Eu sunt din Arad, deci as vrea sa fie de aici.

4 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Trebuie sa il duci in garantie nu au cum sa te refuze cat e in perioada aia.

| RauL8229 explică (pentru Eduard619):

Ma asa zic si eu ca ar trebui sa schimbe da am mai avut problema asta si cand am mers a zis ca o trimite la Bucuresti, si a venit de la Bucuresti cu o foaie pe care scria ca nu o schimba pentru ca cica, eu am stricat-o. I-am amenintat si cu protectia consumatorului, da nimic laughing. Ma ajuti tu? laughing). Hai ca is si eu de pe aici cu tine, tu din cluj, eu din Arad laughing)))))

| Eduard619 a răspuns:

Si scuza-ma daca sunt putin rau...asta se intampla daca nu ti-ai luat ps4 laughing)

| RauL8229 explică (pentru Eduard619):

laughing. Creca ii ceva blestem de la aia de la PS laughing. Ca e a doua oara cand se intampla laughing. Sau, se intampla ca nu imi bagi propunerile in sambata cu satana? laughing.