| yulymcl a întrebat:

Am o camera Sony DCR-HC24 si cand o conectez la pc prin USB imi da semnal ca s-a conectat dar nu o recunoaste, ce sa fac ca sa o rescunoasca? Si daca nu, stiti cumva alta modalitate de a trage videoclipurile in pc?

2 răspunsuri:
| CosminALX a răspuns:

Instaleaza driverul de la camera. Daca tot asa iti face si dupa ce l-ai instalat, du-te cu pc-ul si camera la un service ca in 15-20min ti-o rezolva. Daca ai card de memorie poti folosi un adaptor si poti sa "tragi" clipurile in pc happy

| yulymcl explică (pentru CosminALX):

E camera cu caseta, si pe internet nu am gasit driverul