| constantyna a întrebat:

Am o intrebare : de ce nu se inchide calculatorul dupa ce dau Shut down?(si am inchis toate programele in rulare, bineinteles)?

Răspuns Câştigător
| theorizer a răspuns:

Probabil ca unul din programele care ruleaza ascunse (sunt zeci), nu se inchide. Am patit si eu asa, dar l-am inchis de la buton si data urmatoare s-a inchis corect. Noile tipuri de pc-uri se pot inchide fara teama si de la buton, doar ca urmeaza o procedura de shut down mai scurta.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat