| Sonia822 a întrebat:

Daca am inchis calculatorul prin sleep (si nu prin shut down) cum il fac sa se deschida?

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

La fel ca si atunci cand il aprinzi. Apesi pe butonul de pornire.

| RoCkKiD a răspuns:

La sleep ar trebui sa porneasca la orice semnal de la periferice, deci daca misti de mouse sau apesi o tasta ar trebui sa porneasca.

| Sonia822 explică (pentru RoCkKiD):

Nu vrea... d-aia intreb sad

| RoCkKiD a răspuns (pentru Sonia822):

Daca nu vrea asa apesi pe buton, daca tot nu vrea atunci nu e din cauza faptului ca i-ai dat sleep, are alta buba.

| Octavian81 a răspuns (pentru Sonia822):

Daca e laptop e posibil sa fi ramas fara baterie, de cand l-ai inchis pana acum.

| sierra1 a răspuns (pentru Sonia822):

Are curent sau a adormit de tot?