| Different69 a întrebat:

De ce nu mi se opreste calculatorul cand dau Shut Down?

6 răspunsuri:
| Dragosh9988 a răspuns:

Exista doua mari variante :
1)Unele programe stopeaza oprirea calculatorului
2)Se recomanda o scanare full si poate vei reusi sa dai Shut Down deoarece apar probleme daca il scoti din priza.

| Arrum a răspuns:

Ai o problema in registrii dar daca faci cum spun eu o sa fie bine.Meniu start->run->cmd, in cmd scrii asa:
shutdown -s -t 0 apoi apesi enter si gata se inchide automat in 0 secunde.
Sper ca te-am ajutat. Funda?

| Different69 explică (pentru Arrum):

Aceeasi problemahappy nu se inchide.

| theionika a răspuns:

Pai pentru ca ai multe erori si trebuie sa dai la propriets si te uiti acolo din ce cauza si le inchizi.

| Andy4287 a răspuns:

Cred ca ai o eroare de windows. Cel Mai Bine Reinstaleaza Windosul