| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema ciudata pe Facebook. Am observat ca incepand de astazi nu mai pot ascunde postarile prietenilor in News Feed.
Se intampla doar la mine sau e o problema generala de la ei?
Pana acum mergea perfect, insa daca ii dau hide unei postari aceasta ramane in continuare...am incercat de o gramada de ori, am crezut ca am vreo problema cu netul, dar nicio sansa...

2 răspunsuri:
| Denni18 a răspuns:

Am observat si eu de ceva timp acelasi lucru, deci nu esti doar tu norocosullaughingprobabil este in curs de imbunatatire si tocmai de asta.

| ng22052003 a răspuns:

La mine merge tot