| andra15 a întrebat:

Am o problema cu cablul usb de la telefon, cand bag cablul in calculator in telefon arata ca este conectat iar in calculator nu. din ce cauza? cum se poate remedia?

3 răspunsuri:
| skama18 a răspuns:

Ai o eroare la driverul de la telefon.dai defragmentare la pc sa se stearga eroare si merge dupa

| trafikantu a răspuns:

Incearca sa bagi in alt port de usb, sau sa schimbi cablul usb.

| pfaai a răspuns:

Pentru ca probabil nu ai driver-ul instalat. Daca ai primit un cd cand ai cumparat telefonul incearca sa instalezi ce e pe el.