| claudiamatei205 a întrebat:

Am o problema cu facebook'u. L-am facut "foarte" privat si acum, cand imi da cineva check in sau ma eticheteaza intr-o poza, nu mai imi pare pe timeline, ci doar pe timeline-ul persoanei respective(desi in dreptul pozei scrie allowed on timeline). Am si dat View As si am incercat mai multe persoane si am vazut ca nu apare nimic. Ce sa fac, unde sa ma duc ca sa apara si pe timeline-ul meu?

Răspuns Câştigător
| miTzuliK93 a răspuns:

Setari -> Cronologie si etichetare (in stanga) -> sectiunea "Cum pot administra etichetele adăugate de alţii şi propunerile de etichetare?" -> activezi prima setare de acolo, daca e dezactivata.

Mai poti umbla tu pe acolo si sa-ti mai dai seama in caz ca nu functioneaza.

| claudiamatei205 explică (pentru miTzuliK93):

Saru'mana muuuult!

| claudiamatei205 explică (pentru miTzuliK93):

Mai am o problema cu facebookul, am mai postat o intrebare. Esti dragut sa te uiti?

| miTzuliK93 a răspuns (pentru claudiamatei205):

Da-mi un link direct ca sa stiu despre ce intrebare e vorba.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci pe View Activity Log si autorizezi ce vrei si ce nu vrei sa se vada pe timeline ul tau

| claudiamatei205 explică (pentru suntserios):

Degeaba. am fost. imi pare public si allowed on timeline, dar in realitate nu e.