| ziper94 a întrebat:

Am o problema... De vreo 3-4 saptamani internetul meu merge foarte prost si mai ales foarte lent. Nici nu pot sa vizualizez videoclipuri pe youtube sau sa ma joc jocuri online.
Prima data am crezut ca e de la windows ca era cam praf si l`am schimbat.
Acum am windows nou nout merge foarte bine dar aceeasi problema...netul merge foarte lent.
Trebuie sa stau 5 minute sa mi se incarce o pagina.
Am verificat viteza netului sa vad daca acolo este problema dar e buna... merge cu 5 mb.
Nu vi s-a intamplat si voua?
Scrisul parca imi merge cu incetinitorul... trebuie sa astept 2 minute sa imi apara ce am scris.
Nu stiu care este problema... internetul sau calculatorul.
Mentionez ca inainte imi mergea bine nu aveam probleme cu el. E posibil sa se fi stricat ceva la PC?
Funda happy

4 răspunsuri:
| Kanghu a răspuns:

Si ai conexiune de internet lenta, sau ai delay la calculator?

| atoatestiitoarea a răspuns:

Contacteaza-ma la spaima_zmeilor@yahoo.com

| Anda1197 a răspuns:

Incearca sa-ti schimbi browserul! de exemplu daca folosesti google chrome schimba-l cu mzilla, sau internet 9 sau vezi tu...big grin

| Aventador91 a răspuns:

Adu un alt calculator sau laptop la tine in casa, leagale la cablul tau de net, si vezi daca tot asa de incet merge. Daca nu, inseamna ca e de la pc-ul tau. Daca da, du-te la furnizorul de net si fa scandalhappy