| Roxana20122012 a întrebat:

Am o problema mare da mare rau si ma enerveaza un laptop atentie mare daca vreti sa ma ajutati-ma ajutati daca nu mai bine abtineti-va intrebarea mea e ca nu pot intra in windows de nicio culoare am incercat sa instalex xp pe el de si este windows milenium pe el nu functioneaza am incercat sa sterg partitia :C care are 10 gb si nu ma lasa stiti cand instalati windows si apare chestia aceia albastra si va cere Apasati enter D-delete partition sau C - create partition nu merge so sterg partitia si nici so formatez am incercat sa-i dau Repair si nu vrea nu pot sa intru in windows milenium si nu pot nici sa-i pun alt windows pentru ca nu vrea sa se instaleze pe partitia respectiva si sa va spun si ce imi spune "you don'y not deleted partition error si la stergere si la formatare multumesc pentru ajutor...

2 răspunsuri:
| mon@29 a răspuns:

Incearca sa il instalezi total.si c si d. daca nu merge nici asa nu stiu ce sa zic...si eu am patit-o.cand am luat laptopu.si aveam linux pe el si o trebuit sters tot din el.tot windowsu.bafta

Răspuns utilizator avertizat