| sergiu_9343 a întrebat:

Am folosit tutorial'ul de aici :http://www.stealthsettings.com/cum-folosim-repair-r-in-w indows-xp-instalare-windows-xp-instructiuni.html si am intampinat o problema 7. Select the Windows XP Installation to Repair in loc de R- repair imi apare ENTER-Install C-Create Partition si D-delete. Ce pot sa fac ca nu vreau sa pierd datele de pe desktop si din C? Am HDD SATA.

1 răspuns:
| JustCosmin a răspuns:

Tu in loc sa dai pe R, ai apasat ESC din greseala si ai trecut peste partea de reparare. Inchide procesul, ca tu nu faci altceva decat sa instalezi Windows-ul din nou.