| sergiu_9343 a întrebat:

Am folosit tutorial'ul de aici :http://www.stealthsettings.com/......tiuni.html si am intampinat o problema 7. Select the Windows XP Installation to Repair in loc de R- repair imi apare ENTER-Install C-Create Partition si D-delete. Ce pot sa fac ca nu vreau sa pierd datele de pe desktop si din C?

1 răspuns:
| nelu13 a răspuns:

Apasa enter dar nu sterge partitia c.o sa te intrebe daca instalezi windows-ul nou si sa il stearga pe cel vechi.in felul acesta nu o sa se stearga decat folderul cu win. vechi ce mai ai salvat in c o sa ramana