| aleioana2806 a întrebat:

Am o problema... utilizez google chrom si cand accesez pag de internet i se deschide direct optiunea "fila noua" in loc sa mi se deschida pag de pornire google...ce sa fac pentru a mi se deschide direct googl-ul? ajutaima va rog

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deschide Google Chrome si intra in Unelte/Setari si La pornire bifeaza Deschideţi o anumită pagină sau un set de pagini iar la Aspect bifeaza Afișați butonul Pagină de pornire. Numai bine!

| tattooman a răspuns (pentru Ioandelasal):

Da dar trebuie sa si apese pe el ahahaaa