| blintzz a întrebat:

Am o tableta SERIOUX care s-a blocat am incercat sa fac reset boot Power + sound- + Sii imi apare un android pe spate. cu SEMNUL! astept astept. si reporneste tableta.Nu imi intra sa fac reset. Decee? Dau fundita :X

Răspuns Câştigător
| Darius392 a răspuns:

Du-te la un centru PC, spune-le exact ce s-a intamplat, roaga-i sa rezolve problema, ii platesti si dupa te bucuri de o tableta bunawinking

| blintzz explică (pentru Darius392):

Am bagat USB din Pc in tableta si am resetat-o cu un Program.

2 răspunsuri:
| Anonimul23 a răspuns:

Eroare de la Android de cat timp ai tableta? mai ai garantie? poti sa restartezi soft-ul!