| mahupetrisor a întrebat:

Am o tableta Serioux SMO72 numita si Surya Antares D7...
Problema sunt notificarile. Nu le primesc in timp real atunci cand se intampla evenimentul, sa le primesc, oricum ar fi ecranul(inchis /deschis). Toate le primesc cand aprind ecranul, si e enervant fiindca joc Top Eleven si ma mai anunta cand trebuie sa inceapa un meci, si cam intotdeauna, ratez meciul... Sper sa ma puteti ajuta.

2 răspunsuri:
| Tunduc123 a răspuns:

Poate ai setat data si ora gresita la tableta

| mahupetrisor explică (pentru Tunduc123):

Nu cred ca ai inteles...sa zicem ca( exemplu luat din Top Eleven) am un meci la 21:56. Aplicateia ma anunta cu 15 min inainte, adica ar trebui sa ma anunte la 21:41; daca am ecranul stins, nu aud nimic, nici un zgomot...cand am aprins ecranul, atunci face zgomotul de notificare, de exemplu la ora 21:52. Sper ca acum ai inteles.