| Silviu1402 a întrebat:

Am achizitionat o tableta Serioux Surya Antares 7 slim, am utilizat-o maxim 3 ore si apoi s-a stins. La aprindere ramane blocata pe welcome -ul cu numele tabletei. Care este problema? Ce s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Tine apasat tasta de inchidere cateva secunde ( 4-5 secunde), sa da un restart la tableta, daca tot nu isi revine, te sfatuiesc sa te duci cu ea la garantie, s-ar putea sa aiba o defectiune de soft.

2 răspunsuri:
| darling19 a răspuns:

Tabletele Serioux nu sunt de loc bune crede-ma stiu din experienta...Iti recomand tabletele Samsung sau Allview happy

| Silviu1402 explică:

Multumesc, astazi am predat-o pentru service. Astept sa vad cum se comporta dupa reparare.