| Notyabusinessm8 a întrebat:

Am postat pe youtube o melodie si cica "am incalcat drepturile de autor". Ma ameninta astia ca ma dau in judecata si ca imi sterg contul sau nu stiu ce dracu'. Acum nu se mai deschide pagina de youtube normal, ci imi apare de fiecare data un videoclip Happy Tree Friends Youtube Copyright School si nu pot face nimic. Cei care ati patit asta, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| eXtreme21 a răspuns:

Am patit si eu acelasi lucru.Ca sa poti intra din nou trebuie sa completezi un chestionar despre drepturile de autor, care se afla in partea dreapta, langa videoclipul ala.Trebuie sa alegi varianta care ar este corecta din cele 4, fa-l de mai multe ori pana iti reuseste.
Stai linistit ca nu o sa te dea in judecata, doar ca dupa ce vei uploada 3 astfel de videoclipuri care incalca drepturile de autor contul tau de youtube va fi inchis.
Pana acum mie mi-au inchis 2 conturi si intr-unu aveam in jur de 60.000 de vizualizari!
Sper ca am putut sa te ajut.

| Notyabusinessm8 explică (pentru eXtreme21):

Am reusit sa completez chestionarul, s`a rezolvat. Multumesc pentru ajutor! Ai o fundita de la minewinking

| eXtreme21 a răspuns (pentru Notyabusinessm8):

Ma bucur ca am putut sa te ajut.winking

7 răspunsuri:
| AlexCrb a răspuns:

Mie mi-au sters contul. Dar la mine se intampla mai demult...

| GodBlessYou a răspuns:

Eu m-am dus la wc... incearca si tu, poate functioneaza, cine stie big grin. Deci mai pe scurt, du-te la cacare!

| GabiiHaș a răspuns:

Wow wow wow, wow.deci,ca sa inteleg, daca vrei sa intri acum pe youtube, iti da videoclipul cu ursii aia tampiti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru GabiiHaș):

Ala nu e urs ala e motan

| lupitamary5 a răspuns:

Eu nu am patit.dar teau amenintat ca te dau in judecata? nu cred ca se poate face asta.