| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaa,am facut o prostie. Am intrat pe un cont al unei verisoare pe youtube, pentru ca nu putea sa intre pe canalul ei.Si acum si mie imi apare la fel, imi apare un videoclip cu scoala pentru drepturi de autor (cu Happy Tree Friends, bleah) si un chestionar cu intrebari.si am incercat in toate felurile,sa raspund la intrebari, sa nu raspund, si nu se intampla nimic.si nici nu pot sa ies din cont. Ceva sugestii, va rog?puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| georgedanielc a răspuns:

Da o scanare la PC cu antivirusu, vezi sa nu fii cuplata la internet pina iti scaneaza PC Cred ca ai un virus

7 răspunsuri:
| georgedanielc a răspuns:

Sa inteleg ca tu nu poti sa te deconectezi?

| anonim_4396 explică (pentru georgedanielc):

Nu,nu merge.

| georgedanielc a răspuns (pentru anonim_4396):

Partea dreapta sus.ce scrie? cine este LOGAT? tu? sau prietena? ..sigur esti logata? este imposibil sa nu poti..inchide pc si redeschidel in caz ca tu esti logata si nu poti sa te de-loghezi

| anonim_4396 explică (pentru georgedanielc):

Prietena este logata, ca de pe contul ei incerc sa ies.pe al meu nu aveam nici o problema.si am inchis pc, tot nu merge.

| anonim_4396 explică (pentru georgedanielc):

Ok,mersi mult de sfat. happy

| georgedanielc a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce sa inteleg? a mers sau de abia acum vei da scanare?

| anonim_4396 explică (pentru georgedanielc):

A mers, am rezolvat.Mersi mult

| georgedanielc a răspuns (pentru anonim_4396):

Da o scanare la PC cu antivirusu, vezi sa nu fii cuplata la internet pina iti scaneaza PC Cred ca ai un virus