| Cris9933 a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de Facebook pentru cei care se pricep foarte bine la noile setari ale facebook-ului actual. In primul rand va dau un scurt articol exact ca sa va lamuriti ce vreau sa aflu de fapt, acesta este articolul >-- http://www.itplay.ro/......k-214.html
Deci pe scurt vreau ca toata lumea, din lista mea de prieteni, sa imi poate vedea o postare (poza, status, etc) nu numai cei cu care interactionez frecvent, sa apara postarile mele la new feeds-ul tuturor. Deci daca ma poate cineva sa efectuez aceasta setare la facebook-ul din prezent. Funda si tot ce vreti voi dau celor care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Aceasta setare este actualizata tuturor. Le apare prietenilor cu care socializezi cel mai des cu ei si in acelasi timp cu care dai like-uri la postarile lor, comentezi si dai like la poze si alte distribuiri facute de ei, dar in acelasi timp trebuie si ei sa fie la fel de activi cu ce postezi zilnic pe facebook. Asa le vor aparea in peretele cu noutati de fiecare data cand postezi ceva pe profilul tau.

| Cris9933 explică (pentru RareşTPUro):

Am inteles... dar nu pot face acea setare de care se vorbeste si in link-ul respectiv?

| RareşTPUro a răspuns (pentru Cris9933):

Toate setarile tuturor postarilor facute de tine pe facebook au acelasi mod cand distribui un status, o poza sau ce mai postezi pe facebook. (Nu stiu despre ce link vorbesti)

| Cris9933 explică (pentru RareşTPUro):

Http://www.itplay.ro/......k-214.html
link-ul asta care il atasasem si in intrebare

| RareşTPUro a răspuns (pentru Cris9933):

Orice, orice postezi se distribuie prietenilor pe peretele cu noutati cu care socializezi cel mai des si cel mai mult.