| Betty18 a întrebat:

Am un antivirus Bit Defender 2011 si inca un program care cica remediaza probleme ale pc-ului, cc cleaner. este bine? sau imi poate afecta cumva calculatorul?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, este bine, cele doua rezolva probleme diferite si nu sunt incompatibile. CCleaner face numai curatarea, nu remediaza alte probleme. Numai bine!

| laptopnews a răspuns:

E foarte bine! happy
Nu au de ce sa-ti afecteze pc-ul.

| Mitroi_Andrei_1996 a răspuns:

Nu, nu iti afecteaza cu nimic.
BitDefender are rolul de a-ti proteja pc-ul de virusi, viermi, paraziti sau cum vrei tu sa le spui, pe cand CCleaner-ul are rolul de a-ti face ordine in registrii si aplicatii (sterge. dll-urile nefolositoare, scuraturile inutilizabile, cookie-urile, etc.).
Ai grija sa fie la zi antivirusul, iar CCleaner-ul sa-l rulezi cat mai des, ca nu strica. happy